logo
co robimy? zasadniczo dobrą robotę! w tym miejscu zazwyczaj pojawiają się okrągłe zdania o pasji i misji, o byciu full i profi (pozdrawiamy konkurencję!), a konkurencja jest tak duża, że niektórzy postanowili zaopatrzyć się w 7. zmysł... (sic!), ale nie my.

poza tym, że posiadamy dobrze rozwinięty zmysł wzroku, możemy z pewnością stwierdzić, że mamy jeszcze jeden dobrze rozwinięty zmysł – estetyczny.

projektowanie graficzne, stanowiące podstawę naszej działalności, to dziedzina stosunkowo młoda i rozwijająca się niezwykle dynamicznie. my staramy się nadążać za obowiązującymi trendami tak, by móc powiedzieć, że wykonujemy swoją pracę rzetelnie, nie uzurpujemy sobie prawa do tytułu departamentu kompetencji w dizajnie, po prostu fajne z nas chłopaki, które wiedzą co wygląda dobrze.

nie zastąpimy Państwu działu marketingu czy PR, ale możemy go z powodzeniem uzupełnić o posiadaną wiedzę z zakresu estetyki, typografii, umiejętności ilustratorskich oraz szczyptę dobrych pomysłów lub po prostu biegłości w obsłudze narzędzi...

wytrwale podążamy za najlepszymi w tej dziedzinie i jeśli nawet nie uda nam się rozwinąć Państwa komunikacji wizualnej, to na pewno utrzymamy ją na dobrym poziomie.
*projektowanie graficzne ; na potrzeby druku i nowych mediów, skład publikacji, ilustracje, projekty logotypów, typografia.

*poligrafia i reklama ; druk średnich i niskich nakładów offsetowych, druk cyfrowy, techniki szlachetne, druk wielkoformatowy na najpopularniejszych nośnikach tj. banery, siatki, folie itp.

*fotografia ; realizacja sesji fotograficznych, również poza studiem, aranżacje, czyli fotografia użytkowa, reprodukcje, gigapanoramy oraz panoramy wirtualne 360